KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA192 M26 Pershing & rdquo; тешки камион страна здолниште и складирање кутија трансформација метални делови гравирање
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA192 M26 Pershing & rdquo; тешки камион страна здолниште и складирање кутија трансформација метални

DEN 1818.24

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
тешки резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот