автомобил стил парфем pendant дама дијамант автомобил на воздух два Автомобил на ретровизорот парфем шише празно шише
Ново

автомобил стил парфем pendant дама дијамант автомобил на воздух два Автомобил на ретровизорот парфем шише празно шише

DEN 157.44

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните својства

Материјал Тип:
Стакло
Тип:
Автомобил Украси
Објектот Должина:
0mm
Објектот Ширина:
0mm
Објектот Висина:
0mm
Објектот Тежина:
0.05kg
Објектот Волумен:
8ml
Специјални Функции:
Без парфем
Тип На Објект:
Воздухот Се Два
Обликот:
празно шише
Брза 1:
Без парфем
Брза 2:
празно шише

Избор на купувачот