BQAN 100pcs/торба Weasel Коса Четка Бамбус се Справи со Четка Помине Уметност Сликарски Четки Помине Лагер Четка
Ново

BQAN 100pcs/торба Weasel Коса Четка Бамбус се Справи со Четка Помине Уметност Сликарски Четки Помине Лагер Четка

DEN 2016.00

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата онлајн продавница~
Трговија на големо 100pcs/торба Weasel Коса Четка Бамбус се Справи со Четка Помине Уметност Сликарски Четки Бесплатен Превозот
Мал цвет paiting четки, ние исто така продава во спакувани 100pcs/кеса, со висок квалитет и resonable цена. Тоа може да се користи за добро да се дизајнира различни цвеќиња и бои целост.
Лагер Четка Производ Предност :
· 9 години искуство фабрика во Кина Број 1 бренд на ноктите уметност четка! ( напреден и сложен процес )
· Моќен тим за истражувањето може да се измислуваат нови дизајни и отворен модел за вашите барања!
· 100 луѓе професионален тим со долгогодишно искуство
· Се комбинираат со Јапонски врвот одмастување технологија
· Сите нови дизајни мора да му биде судено од страна на професионални помине уметник пред да се промовираат на пазарот
· Мешани (модел,големина,боја) мали цел е, исто така, ОК
· Добредојдовте OEM/ODM (премногу клиенти се допаѓа ова)
· Примерокот се предвидени слободни
· Конкурентна фабрика цена
· Добри по-продажбата на услугата
Производ детали покажуваат :
Превозот Политика :
1. Ние ќе брод објектот во рок од 3 дневна по приемот на чисти плаќање, и ние може да ви понуди на следење на број.
2. Ние само се испрати на стоките според адресата што ја даде на aliexpress, па pls направи потврда за тоа, ви благодариме.
Ние веруваме дека нашите предмети се така најдобро. Имаат добар ден!
Фабриката се покаже :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА и Одговори :
1. П : Дали сте производител?
A : Да, ние сме професионални производител на козметичка и помине уметност четки која е основана во 2004 година,
Осврнувајќи се на висок квалитет contral на производи, маркетинг методи и услуга следење, нашите производи не само
имаат добра продажба дома, но исто така и во Јужна Америка, Северна Америка, Европа, Африка, Блискиот Исток и од други земји.
2. П : Може ли да се печати моето лого?
A : Да, ние може да се печати клиенти сопствено лого слободни. Во принцип, ние се печати лого со мастило на дрвена рачка, и engrave логото
на метална рачка.
3. П : Може да ви обезбеди бесплатен примерок?
A : одговорот е апсолутно yes. Ние може да обезбеди примероци бесплатно за вас за да ја проверите дизајн, квалитет, големината, итн., што само
треба да се плати за товарни такса.
4. П : Може да произведе како мојот дизајн?
A : Да, ние може да произведе како свој дизајн, бидејќи ќе ни овозможи вашиот примерок за да го копирате. Ако немате
примероци, тогаш ќе е подобро да ни даде вашиот дизајн нацрт или точни информации на големини, материјали итн.
Ние ќе се направи примерок според овие информации, тогаш ние ќе врши масовно производство откако ќе проверите примероци.
Помине Уметност Четки' Одржување Општи Знаења
1. На сликарски четки може да се чисти со вода веднаш по сликарство со вода-базирани на пигментот,
но, ако тоа е долго време стврднување вода-базирани на пигментот или масло боја, тогаш мора да се користи четка почиста да се направи чисто.
2. Миењето на четки со посебни шминка почиста, а потоа цицање вода со сува крпа.
3. Обликувањето на четки за коса во идеална форма, стави рамно на сенка и воздух за сушење.
4. Не се исуши со удар фен, избегне влечење и сечење четки за коса.
5. Тоа нема да влијае на четки за користење ако постои Мала депилација феномен

Главните својства

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Бренд Име:
BQAN
Материјал:
природно дрво +kolinsky коса
Број На Модел На:
00#
објектот стил:
помине уметност сликарска четка
Рачка Материјал:
Природни бамбус рачка
Губење на материјал:
weasel коса, Животински влакна
Место на Потекло:
Jiangxi, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на купувачот