За Peugeot 4008 2017 ABS Хром Автомобил Огледало Покривање на Ретровизорите Покрие Трим Автомобил Додатоци Страна на Вратата Огледало Маска
Ново

За Peugeot 4008 2017 ABS Хром Автомобил Огледало Покривање на Ретровизорите Покрие Трим Автомобил Додатоци Страна на Вратата

DEN 1171.00
DEN 1377.12

Во форма достапна за нарачката


'

Главните својства

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
За Peugeot 4008 2016 2017
Објектот Тежина:
1.01kg
Име На Модел:
За Peugeot 4008 2016 2017
Објектот Дијаметар:
15cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
TOMEFON
Објектот Ширина:
15cm
Автомобил модел:
За Peugeot 4008 2016 2017
Модел Година:
За Peugeot 4008 2016 2017
Објектот Должина:
15cm
Материјал:
ABS
Објектот Висина:
15cm

Избор на купувачот