JFWEN Телефон Случај За Samsung Galaxy Xcover 4 G390F Флип Случај Кожа За Samsung Galaxy Xcover 4 Случај Покрие Магнетни Паричник
Ново

JFWEN Телефон Случај За Samsung Galaxy Xcover 4 G390F Флип Случај Кожа За Samsung Galaxy Xcover 4 Случај Покрие Магнетни Паричник

DEN 192.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


JFWEN Телефон Случај За Samsung Galaxy Xcover 4 G390 F Флип Случај Кожа За Samsung Galaxy Xcover 4 Случај Покрие Магнетни Паричник
Опис На Производот
100% сосема нов и висок квалитет.
Мала тежина со специјален дизајн. Совршено погодна За вашиот случај
Заштита на вашиот телефон од гребење и чипс, нечистотија и испакнатините.
Сите копчиња и пристаништа се целосно достапни за да ја користите функцијата копчиња може слободно да се
Пакет
1* Случај За Samsung Galaxy Xcover 4 G390 F 4.8 инчен
Се Обрне Внимание Ве Молам!!!
Почитувани руски Пријатели : pls напишете Addressee е полно име во три збора во ред.
Ние не сме одговорни за nondelivery поради неточни или што недостигаат информации.
Превозот
1) Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број
2)Ако имате Потреба од Важечки Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка
Ве молиме Одберете Ali Express Стандард Превозот Или Други Платени логистика

Главните својства

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Луксузна Шарени Цртан Филм Насликани Кожен Паричник Случај
Големина:
4.8 inch
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
JFWEN
дизајн:
Ткаеше
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
За Samsung Galaxy Xcover 4 G390F
функција 1:
Пеперутка Пердув Кула Слива цвет Цвеќиња Насликани Кожа Случај
Карактеристика 2:
Магнетни Кожа Флип Паричникот Случај Покрие со Картичка
Погоден За Луѓето :
Телефон Случаи За Жена Човек Wemen Мажите Дами Млада Симпатична Самовила Момче Девојче
Материјал:
Висок Квалитет на СТП Кожа Случај со Силиконски Мека TPU Задниот Поклопец
Трговија на големо:
Поддршка
Број На Модел На:
За Samsung Galaxy Xcover 4 G390F 4.8 инчен

Избор на купувачот