UNY дизајнер Инспириран Краток Ѓердан 48cm магнетни claps Пуканки синџир, Отворајќи Кристал Класичен Домот Гроздобер Антички Накит
Ново

UNY дизајнер Инспириран Краток Ѓердан 48cm магнетни claps Пуканки синџир, Отворајќи Кристал Класичен Домот Гроздобер Антички

DEN 499.00
DEN 1160.64

Во форма достапна за нарачката


end227352602076

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UNY
is_customized:
No
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Капка Вода
Pendant Големина:
48cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
UNY17055
Стил:
Класичен
Функција:
ниедна функција
Компатибилност:
не Fucntion
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
48cm
claps:
магнетни claps
Синџир Тип:
пуканки синџир 14*6mm
Ѓердан Тип:
краток ѓердан
Occausion:
Секојдневна употреба, Партија, Годишнина, Валентин Подароци, Ден на Мајката подарок
превозот:
Бесплатен превозот
Камен:
Отворајќи Кристал
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
ѓердан

Избор на купувачот