3 Боја 3 Прст Силна Пластика Стрелаштво Ослободување Помош Соединение Лакови Пуштање Во Стрелаштво Стрелка Лов На Птици Снимање
Ново

3 Боја 3 Прст Силна Пластика Стрелаштво Ослободување Помош Соединение Лакови Пуштање Во Стрелаштво Стрелка Лов На Птици Снимање

DEN 456.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката


Опис :
- Палец releasetrigger, лиен прст жлебови
- Помага во подобрување на стрелките на лет и точноста
- Умешност : Ambidextrous (Лев и Десен)
- За : Соединение Лак под 75 кг
- За употреба : Директно Клип на String не на Г Јамка
- Материјал : Силна Пластика
Големина на : прибл. 104*80*15 мм / 4.10*3.15*0.59 инч
- Количина : 1 Парче
- Боја : Црна/Зелена/Црвена
Пакетот Вклучува :
1 Парче Ослободување Помош
Ние можеме да брод на вашиот парцела преку DHL, EMS, Кина Пост, Сингапур Пост и други методи.
Купувачите се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. ние може да напише "примерок" или "подароци" на пакет за да се избегне некои од нив, ако купувачот праша.
Пакетите ќе бидат испратени во 2-4 работни дена по вашата исплата. ако имате било какви посебни барања во врска со вашата нарачка, или вашиот пакет, ве молиме да забележите нас пред исплата, или ние ќе ги користи стандардните пакети.
Пакети кои се испраќаат од страна на Кина Пост и Сингапур Пост обично се 3-5 busines дена да ги покажат своите следење на информации до онлајн. Можете да ги пратите на вашиот парцела информации за себе на интернет со следење на број, или побарате од нас за помош.
Може да биде малку грешка за големина или боја помеѓу производи ќе се примени и фотографии на интернет, тоа е затоа што на различни мерења и следење на бои. ако сте сериозни купувачот и да се очекува од 100% на истите, ве молиме да се разгледа пред купување.
Ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави 5-ѕвезда повратни информации, дека е многу важно да се други купувачи и нас.
ако не сте задоволни со нашите производи или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек или отворен спор, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, како и испраќање сте нов или рефундирање на дека. ние ќе го ценат, ако може да се сметаат.

Главните својства

Тип:
Лак
Употреба:
Лов
Број На Модел На:
TP0952
Бренд Име:
МАК
Лак Тип:
ослободување помош
Должина:
7cm
Ширина:
11 cm
Висина:
2 cm
Нето тежина:
Околу 40 g
Материјал:
Stronge Пластика
боја:
Црна/Црвена/зелена

Избор на купувачот