smxl М-7XL Јакни Жените кожата Нова Мода Јакна Маскирани љубители на Повик Тенка Windbreaker Outwear мажите Грб Сонцето УВ Заштита на Плажа
Ново

smxl М-7XL Јакни Жените кожата Нова Мода Јакна Маскирани љубители на Повик Тенка Windbreaker Outwear мажите Грб Сонцето УВ Заштита

DEN 700.00
DEN 864.00

Во форма достапна за нарачката

Овој став е лабава стил, големина е премногу голема, и мажите и жените можат да носат, може да бидат заменети со љубителите на облека, Отворено спортски може да се носи, како што се рафтинг, трчање, риболов, качување, плажа, туристички, спортски, возење велосипед, да носат исто така, Може да бидете лежерни, забавни, носат компанијата, работа, канцеларија, шопинг, пријатели, исто така може да се носат на партијата. Исто така, може да се носи во дождливите денови, водоотпорен Карактеристики водоотпорен, влага-доказ, удобно, дише, лесна, лабава, модерен и неформални, Лето удобно, бесплатно да уживаат во сонцето, уживајте во животот, Ние сакаме како мека бела кожа, не се црно и груба кожа Далеку од сонцето штета, оваа сезона треба заштита од сонце, Нашиот бренд SMXL сонцето заштитна облека Неговите карактеристики се : 1., на високо-одделение водоотпорни ткаенини, дожд како lotus лисјата на вода слајд И лесно да се исуши после миење 2. очила УВ отпор Очила за нега на кожата 3., тенка ткаенина, многу светлина, дише и освежување 4., солза отпорни, отпорни на абење, која е најчесто се користат ткаенини надолу јакна 5., ткаенина површината мазна, анти fouling, големина Рамо Биста должина на Ракав S 42 CM 96 CM 62 CM 61 CM М 43.5 CM 100 CM 64 CM 62 CM L 45СМ 104 CM 66cm 63 CM XL 46.5 CM 108 CM 68 CM 64 CM 2 XL 48 CM 112 CM 70 CM 65 CM 3 XL 49.5 CM 116 CM 72 CM 66 CM 4 XL 54 CM 128 CM 74 CM 67 CM 5 XL 55.5 CM 132 CM 76 CM 68 CM 6 XL 57 CM 138 CM 78 CM 69 CM 7 XL 58.5 CM 142 CM 80СМ 70 CM

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Широк-waisted
Маскирани:
Yes
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
smxl
Број На Модел На:
s06sm21fsy018
Материјал:
Микрофибер
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Патентите

Избор на купувачот