KNL ХОБИ Војаџер Модел VBS0114 Број 5 протерување кочија cheetah G1 пост-тип на метал барел
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел VBS0114 Број 5 протерување кочија cheetah G1 пост-тип на метал барел

DEN 2115.36

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Протера резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот