KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35211 втората Светска Војна германската Армија IV резервоарот тип J трансформација парчиња (со областа на 35181)
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35211 втората Светска Војна германската Армија IV резервоарот тип J трансформација парчиња (со областа

DEN 2137.44

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот