Топла Продажба 2 парчиња Дигање Кука Обука Салата Костец Ремени Фитнес Ракавици врвката за Кревање Гира Кука
Ново

Топла Продажба 2 парчиња Дигање Кука Обука Салата Костец Ремени Фитнес Ракавици врвката за Кревање Гира Кука

DEN 525.00
DEN 648.00

Во форма достапна за нарачката


Топла Продажба 2 парчиња Дигање Кука Обука Салата Костец Ремени Фитнес Ракавици врвката за Кревање Гира Кука
Карактеристики На Производот :
Прилагодливи затворање customizes собере околу зглобот
Наредени со шок-абсорбента neoprene баласт, кој го подобрува стабилноста
Сигурна потпора со обложен челик куките
Тешки-должност, прилагодливи на зглобот ремени За сила за обука
Трансфери тежина на грбот, рамениците и грбот
Се на товар на тешки тежината на прстите
Една големина одговара на сите
Се продаваат во Парови

Главните својства

Големина:
Medium Size
Број На Модел На:
HN046
Тип:
Barbell
Бренд Име:
Aolikes

Избор на купувачот