Swimmable Сирена Опашка +Бикини врвот +monofin Shinning пливање swimware девојки и момчиња cos подарок Елса&Ана се облекуваат cosplay подарок
Ново

Swimmable Сирена Опашка +Бикини врвот +monofin Shinning пливање swimware девојки и момчиња cos подарок Елса&Ана се облекуваат

DEN 1166.00
DEN 1439.52

Во форма достапна за нарачката


Оваа ставка вклучува кожата опашка +Бикини врвот+monofin
Ние ќе испрати овој објект во рок од 2 работен ден по нарачка. Оваа содржина ќе биде испратена by USPS кои се околу 7-9 работни дена да пристигне во САД,Канада,Austrial,Франција,велика БРИТАНИЈА,Русија. други земји,потребите за 10-20days (2-4weeks) ако имате било какви проблеми или прашања , pls се чувствуваат слободни да контакт пред да се отвори случај или ни даде негативни повратни информации , ние секогаш сме тука за вас , ние ќе го реши вашиот probles во нашите најдобри.ви благодарам многу

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Материјал:
Lycra,Spandex
Силуета:
Обвивка
Број На Модел На:
Сирена
Половината:
Империја
Фустани Должина:
Кат Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Стил:
Симпатична

Избор на купувачот