6pcs/многу Висока-Квалитет на дизел мотор контрола вентил за да го поставите F00VC01303 FOOVC01303 одговараат за инјектор 0445 110 075/135
Ново

6pcs/многу Висока-Квалитет на дизел мотор контрола вентил за да го поставите F00VC01303 FOOVC01303 одговараат за инјектор 0445

DEN 5463.00
DEN 6744.00

Во форма достапна за нарачката


Информации за Квалитет : 100% Професионален Тест Должина : 120.37 mm 6pcs/многу Висока-Квалитет на дизел мотор контрола вентил за да го поставите F00 VC01303 FOOVC01303 одговараат за инјектор 0445 110 075/135
Вистинска фотографија
Други Слични Производи
Инјектор млазницата, Испорака вентил, Шефот на роторот, Молив млазницата, Заеднички железнички делови,итн
Предности за нашата соработка ISO9001 од 2002 година
Alibaba Assesed Снабдувач
Фабриката основана во 1952
Сервисен центар
WEIYUAN ВБРИЗГУВАЊЕ НА ГОРИВО ОПРЕМА КОПРОДУКЦИИ,LTD

Главните својства

Осветленост Дел Број:
F00VC01303
Поставување на Возило:
Инјектор
Бренд Име:
WY
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
5
Другиот Дел Број:
F00VC01303
Објектот Тежина:
0.4
Објектот Должина:
7
Специјални Функции:
Вентил
Објектот Висина:
5
Производителот Дел Број:
F00VC01303
Материјал Тип:
Челик
боја:
сребрена
сертификација:
ISO9001
квалитет:
100% Професионален Тест
Пакување:
Неутрален Пакување
Материјал:
High Speed Челик
Име на производ:
Контрола вентил сет
Должина:
120.37mm
Автомобил Производител:
Заменлив

Избор на купувачот