6Pcs Безбедно Стрелка 27.5 Децата Пракса Fiberglass Стрели Со Морон за Стрелаштво Лов Пракса
Ново

6Pcs Безбедно Стрелка 27.5 Децата Пракса Fiberglass Стрели Со Морон за Стрелаштво Лов Пракса

DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


започнете
крајот Спецификација на Производот :
Стрелките на Тело, Должина на : 70cm за 27.5"
Пердув Материјал : Fiberglass челик
Точка Материјал : Морон
Вратило Материјал : Fiberglass
Вратило Дијаметар : 6mm
'Рбет : 700
Тежина : 35.5 g Производ Прегледи :
Ние се специјализираат во оваа област за неколку години, со добар квалитет и прилично конкурентни и имаат многу стил производи,okey ги задоволат вашите differents барања.
Ние може да provid OEM/ODM .

Главните својства

Употреба:
Лов
Број На Модел На:
стрелка-0930
Бренд Име:
UUS
Тип:
Лак & Стрелка Сет
боја:
Бело и Црвено
Должина:
70cm about 27.5
Тежина:
35g
Употреба:
Лов
Материјал:
Fiberglass
Количина:
6Pcs
quanlity:
НАЈДОБРИ
Дијаметар:
6mm

Избор на купувачот