Замена 19.5 V 3.34 НА 65W Ac Адаптер За Dell Inspiron 5439 За Vostro 5460 5470 Лаптоп, Полнач Совет Големина 4.0*1.7 мм
Ново

Замена 19.5 V 3.34 НА 65W Ac Адаптер За Dell Inspiron 5439 За Vostro 5460 5470 Лаптоп, Полнач Совет Големина 4.0*1.7 мм

DEN 623.52

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата Продавница Искуство среќен онлајн шопинг тука, бидејќи ние веруваме во КВАЛИТЕТОТ!! Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме Имајте на ум, тоа не е вклучувајќи го ac кабелот, ако треба pls контактирајте со нас. Ние поддршка на големо за 50pcs. 100pcs, 500pcs или дури и повеќе.Ако е потребно, контактирајте го користите, ние може да се постави едно време за шопинг на Aliexpress. Замена 19.5 V 3.34 НА 65 W Ac Адаптер За Dell Inspiron 5439 За Vostro 5460 5470 Лаптоп, Полнач Совет Големина 4.0*1.7 мм Детали : Влез : 100-240 V 50-60 HZ (World-wide се користи) Излез : 19.5 v 3.34 Вкупно Вати : 65 W Конектори Дијаметар : 4.0*1.7 ММ Штекер : 3-Prong DC Адаптер Кабел : 1.5 м Димензии Пакет се Вклучуваат : 1.AC Адаптер x1 (Тоа не е inlcuding ac кабел.)
2. Пакет : во Кафеава кутија (За Количина купи, ние ќе пак 50pcs/картон) Сигурност заштита : 1 .Кратки-коло заштита 2.Во текот тековната заштита 3.Во текот-напон заштита 4.Во текот температура заштита 5. авто обнова заштита
AC Влезот : Plug-in Type Insulation Сила : Класа На Материјалот
Operatiing Temperature L -10degreeto + 4 степен (10-90% R. H)
Складирање температура : -40 степенот до +60 степен (10-90% R. H)
Оперативен Влажност : 10%- 90% RH Не-кондензирање
Чување Влажност : 5%-95% RH Не-кондензирање
Погодни За :
P/N : 6 TM1 C, 06 TM1 C, PA-1650-02 D0 Компатибилен со : за Dell Vostro 5439 серија за Dell Vostro 5460 v5460 за Dell Vostro 5460 v5460 5470 5560 01x9k3 за Dell Ha65ns5-00 09rn2c a065r039l inspiron 15 (n5050) 15-3520 15-3521 15 intel (n5010) Не се сите модели се наведени.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Пред да ја купите оваа точка, да се Избегне да се купи во ред објектот,ве молиме проверете Напон,Ampere,&DC Џек големина
Превозот и Ракувањето Ние брод во светот. Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 24 часа во текот на работни Дена по плаќање е примена. Сите пратки вклучуваат следење на број. Купувачот е одговорен за царина и царински давачки. Сите прашања ќе се одговори во рок од 1 работен ден. (Sat & Сонцето. исклучени) ЗАБЕЛЕШКА : ако изберете Исполнување од страна на Aliexpress, ве молиме не заборавајте потврди логистичка информации и плати на меѓународната товар. Или ве молиме да изберете друг брод начин. Ви благодариме! Гаранција & Гаранција 7 Дена Пари Назад.(По добивањето на адаптер испраќа назад до нас)
24 Месеци Замена Гаранција. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени .Но, ве молам да се купи со доверба, квалитет проблеми не се случило досега. Повратни информации, Ние ќе го остави позитивни повратни информации по трансакција. Ние го цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек .Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор TKS однапред.

Главните својства

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
19V 3.34 НА
Компатибилен Бренд:
за Dell
Бренд Име:
NiceHuiRu
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
2 или 3 prong
Излезна Струја:
3.34 На
Име:
За Dell Inspiron 5439 За Vostro 5460 5470
Излез:
19V 3.34 НА
На текст:
100 до 240V AC,1.0-0.6 А, 50 до 60Hz (во светот употреба)
SKU:
Али-des07
моќност:
65W
Совет Големина :
4.0*1.7 мм
број:
За Dell Inspiron 5439 За Vostro 5460 5470
Гаранција:
1 години
Состојба:
Новата Замена
излез:
2 или 3 prong

Избор на купувачот