22 55cm целосна силикони раѓа бебе момче раѓа кукли за дете подарок bebe жив раѓа bonecas
Ново

22 55cm целосна силикони раѓа бебе момче раѓа кукли за дете подарок bebe жив раѓа bonecas

DEN 5279.52

Во форма достапна за нарачката


22" 55cm целосна силикони раѓа бебе момче раѓа кукли за дете подарок bebe жив раѓа bonecas
Кукла Големина : 57cm Тежина : 1.6 Kg Структура : 100% целосна Силикони винил рацете и нозете и телото.Тоа е удобно за деца. Може да влезе во водата Очи : Тајван висок степен на акрилик очите,очите не можат да трепка за Коса : Нови вкоренети Влакна на косата. Многу бесконечна блиску до вистинската човечка коса, супер природни и еластична, лесно да се грижи Скроена облека : покажаа како нашите фотографии Кукла пол : момче тело кукла Пакет се вклучуваат : 1 buc кукла со облека; 1 buc магнетни pacifier 1 buc шише

Главните својства

Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Карактеристики:
Мека,Образовни,DIY Играчка,Модел
Бренд Име:
NPKCOLLECTION
Форма:
1/3
Предупредување:
NO
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тип:
Моден Кукла,Бебе Кукли,Интерактивни Кукли
Професии:
Принцезата
Тема:
Професии
Mfg Серија Број:
Моден
Батеријата:
NO
Димензии:
57cm
Број На Модел На:
NJ17062102
Материјал:
Силикони

Избор на купувачот