Бесплатен Превозот 2 парчиња/set Супер Марио Брос МАРИО и ЛУИЏИ Кадифен Кукла Полнети Играчки 9 инчен
Ново

Бесплатен Превозот 2 парчиња/set Супер Марио Брос МАРИО и ЛУИЏИ Кадифен Кукла Полнети Играчки 9 инчен

DEN 402.00
DEN 478.08

Во форма достапна за нарачката


Бесплатен Превозот 2 парчиња/set Супер Марио Брос МАРИО и ЛУИЏИ Кадифен Кукла Полнети Играчки 9 инчен
Материјал : Мека кадифен
големина : 9inch ,about23cm
1set=1pcs марио и Луиџи 1pcs

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
Не се затворени на оган
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
2-4 Години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Број На Модел На:
супер марио кадифен
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Форма:
супер марио кадифен
Животни:
супер марио кадифен

Избор на купувачот