100pcs бесплатен превозот Сатен drawstring пошта Сатен накит торбичка Сатен подарок коса кеси прилагодено лого toiletry торба накит торба
Ново

100pcs бесплатен превозот Сатен drawstring пошта Сатен накит торбичка Сатен подарок коса кеси прилагодено лого toiletry торба

DEN 1440.00

Во форма достапна за нарачката


Топло прашува :
Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го со нас големината и цената пред цел. Ако ви треба свила екран печатење на логото, на минимум цел е 5 многу,а цената Во табелата не се вклучуваат печатење на лого.
На стоки чија тежина помалку од 2kg,може да бесплатен превозот од Кина поштенски авиокомпании торба само, ако изберете и други транспортни средства одредени товарни ќе мора да becharged.
големина
7cm*9cm
8см*10см
8см*12cm
9.5 cm*14cm
11cm*15cm
други големина
цена
30 (во US $)
32 (САД $)
35 (САД $)
39 (САД $)
44 (САД $)
Потврдете со нас
Нашата компанија е професионална производител на крпа кеси производи, со силен развој на производот и производството способности, и да го наместите дизајн, производство и продажба. Професионална продукција на сомот, лен, платно, памук, не-плетени ткаенини, кожа пакување на производите.Производи се широко се користат во мобилните телефони, мобилни напојување на мобилни хард диск, MP3, MP4, камера и други електроника/комуникација/дигитални производи и вино пакување, накит пакување, подарок пакување и други индустрии.
Ние може да зависност од вашите барања, прилагодени за вас, за вашата различни видови, сите големини, сите облици, на сите бои на производи
> > нашата предност :
Производ предност - професионален дизајн, производство, за да се обезбедат различни стилови, за вас на различни форми, различни големини и бои на производи, ги задоволат различните потреби вас
П uality предност - Сите производи од страна на професионални и квалитетни инспекциски персонал инспекција, за да се обезбеди квалитетот на производот
Цена предности - да се обезбеди висок квалитет и евтини производи за вас

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
hongjinye01615
Производ Карактеристики:
Drawstring Торба
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Тежина:
4g
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
9cm
Објектот Висина:
0inch
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Ткаенини
Големина:
7*9cm,според вашите барања
боја:
Различни бои се достапни
is_customized:
Yes
логото:
може да се печати вашето лого

Избор на купувачот