Hunchback Вештерки ноќта на Вештерките Ѕид Decal Дневна Соба со Софа во Позадина Дома Декорација Винил Уметност Налепници Ѕид Налепница Вештерка ZB108
Ново

Hunchback Вештерки ноќта на Вештерките Ѕид Decal Дневна Соба со Софа во Позадина Дома Декорација Винил Уметност Налепници Ѕид

DEN 335.00
DEN 446.40

Во форма достапна за нарачката


Големина (custom sizes достапни по барање)
64cm високи x 42cm широк
85cm високи x 56cm широк
1 инч = 2.54 см
- C O L O R C H O I C E ! Сите наши боја во нашиот боја табела се достапни.Но, ние не нудиме толку многу боја опции, ако сакате некои боја не спаѓаат во боја опција, ве молиме изберете custom боја и да го одредите боја со остави порака или контактирајте со нас , Ако не го примите порака, ќе добиете decal во боја на прикажување на сликата!
- Нашите decals се направени на Nontoxic Винил Материјал. - Decals може да биде лесно да се отстрани без оштетување на ѕидовите. но, не може повторно да се употребуваат откако се применува. - Decals може да се примени на било чиста, мазна и рамна површина. - Големината што е прикажано на сликата, може да не ги одразуваат вистинската големина. Тоа е за покажување цел. - Нашите decals се умре сече па нема позадина . Ние прифаќаме прилагодено нарачки . Ве молиме контактирајте со нас со вашите идеи и ние ќе се потрудиме да ги реализира

Главните својства

боја:
црна, сина, сива, зелена, H635 меки розова, виолетова, црвена, бела, жолта, државата сива, виолетова, кафена, теал, прилагодено боја
Големина:
64x42cm, 85x56cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
ZB108
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Материјал:
Винил

Избор на купувачот