Виолетова Хартија Фламинго Цевчиња Лето Партија Декорација Вино Црвено Базен Страна Партија Оркестарот 25PCS/Многу Должина 195MM
Ново

Виолетова Хартија Фламинго Цевчиња Лето Партија Декорација Вино Црвено Базен Страна Партија Оркестарот 25PCS/Многу Должина 195MM

DEN 107.00
DEN 112.80

Во форма достапна за нарачката

Виолетова Хартија Фламинго Цевчиња Лето Партија Декорација Вино Црвено Базен Страна Партија Оркестарот 25 PCS/Многу Должина 195 MM
Карактеристики :
Со добар квалитет и издржлив
Matrial слама : ФДУ одобрени хартија
Одличен за секој вид на забава : роденден партии, прослави, свадби, годишнина
Спецификација :
Должина : 195mm, Надворешниот Кол : 6mm
Пакување : 25pcs/pack, со opp вреќа. 1 Lot=25pcs=1bag=1color.
Тежина : 0.01 g по компјутери
Matrial на шари слама : храна одделение kraft хартија(FCS сертификација).
Се разгледа на трошоците, Превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Не можете да ги пратите пратката информации на секоја веб-страница.
Тоа, исто така, трошоците за 25-60 дена. Се надевам дека купувачот може да се разбере и да се чека пациентот ! Многу благодарам!
Пакет на 25 PCS хартија за пиење цевчиња креативни пиење слама
Превозот
Нормално нарачки под $7.00 ќе бидат испратени преку кина пост обичен мал пакет плус (без следење на број и следење на информации), тоа може да потрае до 39-75 дена да бидат испорачани. Ве молиме да бидете трпеливи чекате на вашиот парцела.
Нарачки на повеќе од $7.00 ќе бидат испратени преку регистрирани воздухопловната (со следење на број и следење на информации). За меѓународни пакети, може да потрае до 20 -60 дена да бидат испорачани.

Главните својства

Бренд Име:
Euniqueen
Повод:
Роденден,Забава,Годишнина,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
Шема:
Животните
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Цевчиња
боја:
Вино црвено, Виолетово

Избор на купувачот