10pcs*3LEDs Подводни led светло со далечински контролер свадба партија декорација светлината под вазна сијалица светла led светлата страна
Ново

10pcs*3LEDs Подводни led светло со далечински контролер свадба партија декорација светлината под вазна сијалица светла led светлата

DEN 600.00
DEN 667.20

Во форма достапна за нарачката

Тројно ПРЕДВОДЕНА Подводни Floralyte Светлина
9 Colors Да Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED Светло-Водоотпорен LED Свеќа
Ние сме Фабрика Снабдувач !!!
Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други . Изберете ни е најдобриот избор
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени.
9 бои за опции. Можете да нарачате ги во мешавина од бои.
Што Се Вклучени ???
10pcs 3 LED подводните floralyte во кутија
Секоја Светлина дојде со 2pcs CR2032 батеријата.
Не вазни, Без батерии,Без laterns вклучени
Карактеристики :
3pcs Супер-Светли LED , Повеќе Посветла од 1 или 2 LED еден
Големина : 3 CM дијаметар Тркалезна Форма светлина база, 2,2 СМ висок
2 парчиња CR2032 батерии инсталиран , трае повеќе од 8hours. и заменливи
Водоотпорен Дизајн , Без оглед дали го користите како хартија фенер светлина, или под вазна светлина.. тие се погодни за двете.
Лесен за користење, само треба да пресврт на светлината, тоа ќе активни во една. Мирно на Функцијата.
Доаѓаат со виси кука на дното , кога сакате да го стави на хартија фенери, толку Лесно , Без потреба од други компонента.
Како да се активни на светлата?
Пресврт за да го вклучите светлото.
Напомена : 10pcs светла во пакет(со далечински)
Производ Функција :
LED Сијалица Количество 3pcs SMD3528 RGB 3in1 Multicolor LED Извор на Енергија Инсталиран 2 парчиња CR2032 Батерии ,Трае околу 12 часа. и заменливи. Производ Материјал : Јасно ABS Пластика , Супериорен Квалитет . ( Нашите производи може да ги исполни CPSIA,Ro HS,CE стандард ) Функција : Пресврт да го Вклучите моќ. LED Боја на Располагање : RGB боја, со далечински Далечински Контролер со далечински Далечински Растојание 8-10 M Растојание Производ Големина 3 CM дијаметар, 2,2 СМ висок Сертификација : CE,Ro HS,CPSIA Производ Функција : 1. Овие Лер Подводни Светилки се водоотпорни, еднократно, Тие се сигурни дека за да се остави траен впечаток на вашите гости!
2. Вие веднаш ќе се зголеми било табела централен, место на поставување, уметничко дело,, костим, маска, или други оркестарот објект со овие lightss
Пакување & Испорака
10pcs светлина во блистер кутија.
Нашите Услуги
1. Ние сме factroy снабдувач и да имаат доволно акции. ние може да брзо ја испорача стоката сакате да дестинација.
2.Нашите производи се користат удобен.Лесно е да го вклучите/исклучите од страна на далечински контролер .
3. 100% КК инспекција Пред Shippment,
4. Брз одговор : ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 10 minutues.
5. Ние ќе понудиме најдобрите по продава услуга за вас. го замени fialed предмети

Главните својства

Емитуваат Боја:
RGB со далечинско
Wattage:
0-5W
Употреба:
празник
Напон:
3V
Глава Број:
1-19 глава
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,RoHS,EMC
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Јасно
Бренд Име:
KITOSUN
Е dimmable:
Yes
Должина:
1inch
Број На Модел На:
KS-SB-003-04
Гаранција:
една година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Карактеристики:
Подводните Свадба Вазна Чај Осветлување
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Број На Модел На:
KS-SB-003
LED светла боја:
бела , топло бела ,црвено, зелено , сино , жолто, Розова
На животниот век на батеријата:
повеќе од 24 часа
Пакет:
10pcs LED Светло по пластична кутија
водоотпорен или не:
Водоотпорен , Подводни,Потопна
Повод:
Свадба
извор на енергија тип:
2 парчиња заменливи CR2032 копчето мобилен батеријата(вклучени)
Тежина:
15 grams each
Функција:
Пресврт за да го вклучите/исклучите
Димензии:
1.25 со дијаметар од 1 висок

Избор на купувачот