KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35061 6 тешки камион тигар-тип на почетокот на тропски тип на метал гравирање лист надградба (Т социјални)
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35061 6 тешки камион тигар-тип на почетокот на тропски тип на метал гравирање лист надградба (Т социјални)

DEN 2467.68

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот