Античкиот Sliver Боја Anklets Жените Монета Цвет Глуждот Нараквици Накит Шупливи Бос Сандали Плажа Нога Нога Синџир Додатоци
Ново

Античкиот Sliver Боја Anklets Жените Монета Цвет Глуждот Нараквици Накит Шупливи Бос Сандали Плажа Нога Нога Синџир Додатоци

DEN 88.00
DEN 159.36

Во форма достапна за нарачката


Античкиот Sliver Боја Anklets Жените Монета Цвет Глуждот Нараквици Накит Шупливи Бос Сандали Плажа Нога Нога Синџир Додатоци
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : Боја :
Како слика Количина : 1 парче

Главните својства

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Должина:
30 cm
Стил:
Чешка
Бренд Име:
wj.јао
Број На Модел На:
998
боја:
сребрена боја
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер Ретро Етничка Бохемија Панк Домот

Избор на купувачот