M4 M5 M6 М8 Обезглавени Бела Пластика, Најлон Копачка Поставите Завртки 200pcs/многу
Ново

M4 M5 M6 М8 Обезглавени Бела Пластика, Најлон Копачка Поставите Завртки 200pcs/многу

DEN 527.52

Во форма достапна за нарачката


Големина На Бела Пластика, Најлон Копачка Поставите Завртки
Детали На Бела Пластика, Најлон Копачка Поставите Завртки
Испорака На предмети ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Повратни информации, Ние искрено се обезбеди добри производи и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации, клиентите задоволство и поддршка е најдобро да се врати за нас. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да ви помогне да ги реши проблемите. Ве молиме не го остави негативни повратни информации. Ви благодарам многу. *Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Главните својства

Големина:
M4, M8, M5, M6
Должина:
25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 50mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm, 20mm
Завртка Тип:
Поставете Завртки
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Пакет:
200-299Pcs
DIY Материјали:
Металугрија
Глава Стил:
Никој
Број На Модел На:
M329
Вози Стил:
Дупчиња

Избор на купувачот