Нов велосипед мотор Шофершајбната/Бришачи За Јамаха МТ-07 MT07 FZ-07 МТ-09 MT09 FZ-09 FJ-09 Трагач МТ-125 MT125 МТ 07 09 125
Ново

Нов велосипед мотор Шофершајбната/Бришачи За Јамаха МТ-07 MT07 FZ-07 МТ-09 MT09 FZ-09 FJ-09 Трагач МТ-125 MT125 МТ 07 09 125

DEN 1985.00
DEN 2111.52

Во форма достапна за нарачката


Име на производ : Мотоцикл Шофершајбната
Боја : црна Fitment : за Suzuki за Хонда за Kawasaki за Јамаха Круизери & Стандарди ветробранското стакло Мотоцикл Шофершајбната Windscherm Правец на Екранот
Лесно да се инсталира, препорачуваме инсталиран од страна на стручно лице. Инструкции за инсталација не се вклучени.
Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја.

Главните својства

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
HXMT
Име На Модел:
Општ модел на Универзалната Улица
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Motobike Направи:
Јамаха
Боја:
Бела

Избор на купувачот