Цвет Ѕид Налепница Прекрасен Цвет Ѕид Decal Украсување DIY Цвет Ѕид Декорација Цвеќиња Позадини F46
Ново

Цвет Ѕид Налепница Прекрасен Цвет Ѕид Decal Украсување DIY Цвет Ѕид Декорација Цвеќиња Позадини F46

DEN 937.00
DEN 986.40

Во форма достапна за нарачката


боја :
Ве молиме да ни остави белешка за каква боја сакате за вашите налепница, или ние ќе го направат вашиот налепница во стандардната боја.
стандардната боја : црна
производ големина : Големина 1 : 114cm широк x 30cm висока (или 45"широк x 12"висок) Size 2 : 171cm широк x 45cm висока (или 67"широк x 18"висок) Големина 3 : 217cm широк x 57cm висока (или 85"широк x 22"висок)
пакет листата :
-1 сет од 3 цвет ѕид налепници
-јас nstruction
[објект слики]

Главните својства

боја:
Црна, Сина, металик златна, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, металик сребрена, Бела, Жолта, Кафена, вино црвено, Светло Сива боја, мастило-сина, Светло Зелена, Темно Сива, светло виолетова, Чоколадо, црна, сина, портокалова, златна жолта
Големина:
114 x 30cm, 171 x 45cm, 217 x 57cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Растенијата
Број На Модел На:
F46
Материјал:
Винил
is_customized:
yes
боја:
црна, бела, златна, сина, жолта, црвена, зелена,
Материјал:
Винил
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Година:
2017
Тема:
1 сет на цвеќиња ѕид налепница, цвеќиња ѕид уметност decal
Употреба:
украсување цвеќиња ѕид уметност налепници
Карактеристично:
отстранлив, водоотпорни, лесно ѕид налепници
Соба:
дневна соба, спална соба, бебе соба соба, канцеларија

Избор на купувачот