Mayitr 1pc Puller Plier Автомобил Притисни Retainer Занитвам Трим Клип Клипови Таблата Assortments Puller Plier Мулти Алатка
Ново

Mayitr 1pc Puller Plier Автомобил Притисни Retainer Занитвам Трим Клип Клипови Таблата Assortments Puller Plier Мулти Алатка

DEN 444.00
DEN 592.80

Во форма достапна за нарачката


GY0000815
Карактеристики :
-Лесно да се pry и намалување на клипови
-Ја подобруваат ефикасноста на работата
-Траен, високо-квалитетни
Спецификација :
Сосема нов и висок квалитет!
Боја : Сина
Големина : 17.5 cm/6.9"
Количина : 1pc
Пакет Се Вклучени :
1 x Puller Plier
Answer : ___________________________ Note :
- Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење.
- Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Главните својства

Број На Модел На:
Автомобил Трим Plier
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Примена:
Мулти Функционални
Тип:
Дијагонала Клешти
Бренд Име:
Mayitr
Карактеристики:
Мултифункционален
Се Справи Со Стил:
Свиткана
Материјал:
Други

Избор на купувачот