1602010-001/1602011E-001/ 1601021-001/1602011-001 Посебна вилушка собранието ЗА GREATWALL VOLEEX C30 FLORID
Ново

1602010-001/1602011E-001/ 1601021-001/1602011-001 Посебна вилушка собранието ЗА GREATWALL VOLEEX C30 FLORID

DEN 235.20

Во форма достапна за нарачката


Квалитетот создаде KLORY ,интегритет креирате иднината!
Објектот спецификите
ДЕЛ БР. : 1602010-001/1602011 E-001/ 1601021-001/1602011-001
Предмет Тип : Посебен вилушка собрание
Објектот Големина на : 8*23*3.5 CM
Објектот Тежина : 0.35 KG
Примена : кинескиот ЅИД haval 4g64 4g69
Нема. на Цилиндрите 4 Цилиндри
Надворешни Тестирање и Сертификација ISO9001
MAND ВО КИНА
НИЕ ПОМИНЕ СЕРТИФИКАТИ
ПОСЕТЕТЕ ЈА НАШАТА SRORE , ЌЕ НАЈДЕТЕ ПОВЕЌЕ ИЗНЕНАДУВАЊЕ !
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, може да се даде 5 ѕвезди проценка, вашиот евалуација ќе ни даде полн со енергија!

Главните својства

Бренд Име:
KLORY
Профил Агол:
1
Специјални Функции:
1
Теренот Линија Локација:
1
Осветленост Дел Број:
1
Производителот Дел Број:
1
Појас За Висина:
1
Ширината На Забниот Корен:
1
Материјал Тип:
1
Опрема Висина:
1
Отпорност На Топлина:
1
Тип:
1
Линеарна Брзина:
1
пропусниот опсег:
1
Тој Корен Радиус:
1
Совет На Забот:
1
Текстурата на материјалот:
1
кориснички:
1
Теренот:
1
Другиот Дел Број:
1
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина

Избор на купувачот