Убави Сакура Цвет Птици Винил Ѕид Налепници Отстранлив Mural Ѕид Decals Спалната Соба Дневна Соба Дома Декор Пад На Превозот
Ново

Убави Сакура Цвет Птици Винил Ѕид Налепници Отстранлив Mural Ѕид Decals Спалната Соба Дневна Соба Дома Декор Пад На Превозот

DEN 499.00
DEN 623.52

Во форма достапна за нарачката


СПЕЦИФИКАЦИИ
Заврши Големина : Мали 60x40 cm, Средни 85x60 cm, Големи 110x75 cm стандардна насока е ДА се ОСТАВИ,како главна фото покажува,ако треба тоа ДА се во ПРАВО,ве молиме испратете порака на продавачот откако ќе поставите цел. Обичај Прави : Да
ДА ВО ПРАВО

Главните својства

боја:
Црна, Сина, Златна, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафеава, Темноцрвена, Светло Сива, Сина, Темно Сива, Виолетова, Портокалова
Големина:
Medium 85x60 cm, Small 60x40cm, Large 110x75cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
FFS1015
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
MMCTUM
Симпатична Ѕид Налепница / Налепници / Decals:
Ѕидот Налепници за Деца Соби
is_customized:
Yes
боја:
Црна, Бела Сива Сини
Големина:
XL Large Medium Small
Материјал:
ПВЦ пластика
Стил:
Модерната Креативен Постер Цртан Филм
Функција:
3D Налепница
Уникатен Подарок за Деца:
Yes
Dropshipping:
Yes
во парк:
Yes

Избор на купувачот