KNL ХОБИ Vogager Модел TEZ071 едноставна маска налепници врежани со правило 3 (ГМ)
Ново

KNL ХОБИ Vogager Модел TEZ071 едноставна маска налепници врежани со правило 3 (ГМ)

DEN 1294.08

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот