40pcs/многу Бесплатен превозот Мешан Број Шарм со Кристал 0-9 Број Шарм за да Виси Locket
Ново

40pcs/многу Бесплатен превозот Мешан Број Шарм со Кристал 0-9 Број Шарм за да Виси Locket

DEN 318.00
DEN 373.92

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте во мојата продавница, Цел повеќе од $150 ,бесплатен превозот од UPS или DHL. Јас се надевам дека ние може да ви донесе добри servie и производи. Уживајте во вашата шопинг и ви посакувам среќни секој ден.
Нашата Продавница Веб : http : //www.aliexpress.com/store/1178103 Бренд Yani Jewelry Материјал Znic Легура Големина прибл. КОЛ. : 7-8мм Боја Исто како фото Пакување OPP/PVC Кеса Occassion Годишнина,Ангажирање,Забава,Свадба,Подарок Превозот Начин CPAM/EMS/DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ за различен износ на налози

Главните својства

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Број На Модел На:
Number2
Бренд Име:
shuyani
клучен збор :
лебдечки шарм
Големина:
7-8mm
Тежина:
about 1g
Имаат акции:
Yes
Да може да се меша:
Yes
квалитет:
AAAA+
За дизајн:
Повеќе од 500 тип
Зошто евтини:
Фабрика цена ние го направи тоа го продаде
Точка име :
број шарм

Избор на купувачот