100pcs круна 15ml злато акрилик козметички сад, 15g злато акрилик тегла со круна капа, 15g злато козметички тегла пакување
Ново

100pcs круна 15ml злато акрилик козметички сад, 15g злато акрилик тегла со круна капа, 15g злато козметички тегла пакување

DEN 4811.00
DEN 5064.00

Во форма достапна за нарачката


JA201-15ml злато акрилик козметички сад, 15g злато акрилик тегла со круна капа, 15g злато козметички тегла пакување
A. Предмети Опис & Производи Фото :
JA201 & LA201 е целата линија на козметички пакување. 15g злато акрилик козметички контејнер може да се користи за да се содржат око крем, ден крем, ноќен крем, на лицето крем и други нега на кожата производи.
JA201-15g Акрилик Козметички Сад : 42mm (Дното Дијаметар) x 70mm (Вкупна Висина)
Други ефект изложба, и можеме да го прифатиме 1000 PCS да се направи прилагодено боја барање.
Б. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ од страна на Онлајн Продавница & Т/Т се Достапни.
В. За Превозот :
Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.
Г. Боја На Толеранција :
Преземени се сите photoes од страна на самите себе. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!
Д. За Нас :
Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања areunique и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.
F. најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е вашиот производ и техника ?
A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.
П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?
A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. cosmoprof и лична нега индустрии.
Очекуваат за вашето барање!

Главните својства

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
15g
Тип На Објект:
Refillable Шишиња

Избор на купувачот