IKOKY Флерт СМ Ропство Секс Играчки за Неколку Кревет Еротски Играчки за Возрасни Игра Помошни Појас Климакс Вкус Ропство Ограничувања
Ново

IKOKY Флерт СМ Ропство Секс Играчки за Неколку Кревет Еротски Играчки за Возрасни Игра Помошни Појас Климакс Вкус Ропство Ограничувања

DEN 187.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики : Предмет : Женски Климакс Вкус Ропство Материјал : Кадифен + Најлон Боја : Црна Димензии : Како на сликата Апаратот : Секс игра играчки, СМ tools, ќе се создаде повеќе забава за возбудлива секс
Пакет Листа : 1 x Секс Половината Ропство Појас
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
4.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.
1.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .
2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.
Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно.
2.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
3.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Па ве молиме контактирајте не за било какви проблеми.Ви благодариме!

Главните својства

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
13006
Бренд Име:
IKOKY
Материјал:
Кадифен + Најлон
Сексуално Сугестивна:
No

Избор на купувачот