15ml Помине Уметност Кора Исклучување База на Грб Течен Крем Лента полски Palisade Педикир Маникир за Мис навива 3JU21
Ново

15ml Помине Уметност Кора Исклучување База на Грб Течен Крем Лента полски Palisade Педикир Маникир за Мис навива 3JU21

DEN 106.00
DEN 117.12

Во форма достапна за нарачката

15ml Помине Уметност Кора Исклучување База на Грб Течен Крем Лента полски Palisade Педикир Маникир за Мис навива
Спецификација :
100% нов мало и висок квалитет
Капацитет : 15ml
Боја : Бела,Розова,Сина
Карактеристики :
Однесуваат на области сакате слободни за полски кога ќе се сликарство вашите нокти се Создаде совршен нокти со оваа течност palisade што се избегнува лак да дамка вашиот cuticle и прстите
Боја дебел слој на течни лента со потребна површина. Течни лента за заштита на вашите нокти кога сликарство нив
Само се применува, нека се исуши и излупете го
Откако лак или помине уметност е завршена, само тргни исклучување сува лента.
Начин на употреба :
Се однесува на работ на прсти повремено
Нормално тоа ќе се исушат во рок од 5 минути, зависи од надворешната температура
Можете да кора тоа се исклучува кога е целосно исушени
Внимание : Тоа ќе биде лесно да лупам off ако се примени thickly. Ве молиме да ја покрие по користење
Пакетот Вклучува :
1 парче Кора Исклучување Течни Лента Латекс Лента Кора Исклучување База на Грб Помине Уметност Течни
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
2.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката.
1.Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3.Ако ви се желни да ја добиете вашата пакет, сакате повеќе безбеден и брз логистика, и имаат точни логистика информации, ние препорачуваме да изберете
Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Regidted Воздух Mail, epacket, DHL и ЕМС.
4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
5.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
1.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа.
2.Дали најголемиот дел CSV / Excel пад на превозот.
3.Брза испорака во 48 Часа.
4.E-Пакет avaliable за земјите НАС,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,итн.
5. Не фактура или приемот се вклучени.
Ви препорачуваме да контактирате со нас преку Трговија Менаџер за побрзо повратни информации.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања,ние ќе се вратам на вас побрзо.

Главните својства

Бренд Име:
Misscheering
НЕТО-WT.:
15ml
Број На Модел На:
Лак
Количина:
1pc
Состојка:
течни
Тип На Објект:
Лак
боја:
бела,розова,сина

Избор на купувачот