Легендата Ники Хајден 69 Мотоцикл Вози Во Мир Мода маици Машки Обичај Памук Кратко Sleeve Мажите Т Кошула Семејство Лето Tees
Ново

Легендата Ники Хајден 69 Мотоцикл Вози Во Мир Мода маици Машки Обичај Памук Кратко Sleeve Мажите Т Кошула Семејство Лето Tees

DEN 623.00
DEN 1056.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
BONJEAN
Боја:
11 Боја
Големина:
XS-XXXL
Стил:
Моден
Должина:
Regular

Избор на купувачот