Beibehang фото ѕид mural 3d ѕид хартија Злато високо-одделение дијамант цвет накит позадина ѕид позадина дома декор papel mural
Ново

Beibehang фото ѕид mural 3d ѕид хартија Злато високо-одделение дијамант цвет накит позадина ѕид позадина дома декор papel mural

DEN 726.00
DEN 1008.00

Во форма достапна за нарачката

Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. Други политики : · Ние не сме одговорни за било каква царинска или увозни давачки.

Главните својства

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
сопствена позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Избор на купувачот