Црна Царот Кожа се справи со камшик страст во bdsm фетиш роб тепањето flogger секс камшици, еротски играчки за возрасни производи за игри
Ново

Црна Царот Кожа се справи со камшик страст во bdsm фетиш роб тепањето flogger секс камшици, еротски играчки за возрасни производи

DEN 312.96

Во форма достапна за нарачката


Црна Царот Кожа се справи со камшик страст во bdsm фетиш роб тепањето flogger секс камшици, еротски играчки за возрасни производи за игри
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ :
Материјал : Кожа
Боја : Црна
Тежина : 0.5 кг
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Пакет : ПЛАЌАЊЕ 1piece
1. Ние прифаќаме Western Union , ЗАЧУВАМ(Али плати).
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
3. Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен.
ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕ
1.TNT,DHL,UPS-от,EMS,FEDEX, Кина, Воздухот Парцела.
2.Пад на превозот и Комбинираат Превозот се двете достапни , само ги споделите со нас вашите барања кога ќе нарачате од нас. ние може да ги испраќаат директно до вашиот наведената адреса.
НАПЛАТА
Нашата 100% Задоволство Гаранција : Ако не сте 100% задоволни со нашите производи, вие може да го врати во рок од 7 дена за целосна наплата на вашиот куповната цена (не вклучуваат такси превозот). Со цел да се добие враќање на пари, ве молиме контактирајте со нас преку Али изразат бара враќање инструкции,ние ќе искрено се обезбеди секој клиент со супериорни услуги.
Со цел да се избегне baleful стоки враќање, купувачите треба да ги сноси сите испорака трошоци, ако тие сакаат да ја откажете наредби, и стоки кои треба да бидат вратени со неоштетени пакети и hangtags за reselling. Ние одбие да ги прифати сите стоки кои се доставени од страна на начин на готовина на испорака.
ПОВРАТНИ информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Вашите позитивни повратни информации и 5-ѕвезда НСД значи многу за нас. Ние многу би го цениме ако вие ќе ни даде 5-ѕвезда позитивни повратни информации
Ви благодариме за разгледување на нашата онлајн продавница за вашето купување. Се надеваме дека ќе најдат она што го барате за. Ако имате било какви прашања во врска со овој производ или нашата продавница во принцип, ве молиме ни E-mail за користење на нашата Контакт формуларот. Ние ќе ви одговори на вашето барање во рок од неколку часа.

Главните својства

боја:
Црвена, Црна
Бренд Име:
Црна Император
Материјал:
PU
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No

Избор на купувачот