Клипот на уво без пирсинг Голем круг прстен моден бренд обетки за жените женски Злато Сребрен Накит Kirsite Тема 60MM
Ново

Клипот на уво без пирсинг Голем круг прстен моден бренд обетки за жените женски Злато Сребрен Накит Kirsite Тема 60MM

DEN 101.00
DEN 124.32

Во форма достапна за нарачката

Шопинг Белешки Транспорт методи и карактеристики : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Поддршка на домашните логистика информации за следење. По пристигнувањето на странска логистика информации не поддржува следење. Транспорт предности. евтини цена. Недостатоци. Транспорт е малку бавен. Одржување : Цинк легура материјал, позлатени сребро позлата процес. Лесно да се оксидираат. Да се избегне контакт со вода/пот/хемикалии (парфем, итн.) Ако се оксидира. Може да се чистат со користење на паста за заби/оцет. (Лето внимание за да ги пот. Морска вода.) Бледнее време и одржување. Лични фигура. Степен на триење е поврзана. Да се чува на суво, запечатени средина. Cid) : Квалитетни прашања. Ве молиме контактирајте со нас. Гарантирано задоволство на клиентите програма.
3672 новодојдени Висок квалитет на метал, издржлив и не ќе бидат деформирани, дебели позлата, злато има направено боја задржување третман, боја подолго. Пакување : OPP вреќа.

Главните својства

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
is_customized:
No
Пол:
Жените
Број На Модел На:
201712052043
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
shineliang
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Злато Сребро.
Големина:
60mm
Материјал:
Цинк Легура
Се носат мерки на претпазливост:
Бела гума перница не може да се отстрани

Избор на купувачот