Кина Злато Снабдувач Трговија На Големо Со Висок Квалитет Рака Насликани Убавина Lady Назад Маслото На Платно Апстракт Шпанија Дама Маслени
Ново

Кина Злато Снабдувач Трговија На Големо Со Висок Квалитет Рака Насликани Убавина Lady Назад Маслото На Платно Апстракт Шпанија

DEN 4209.00
DEN 5328.00

Во форма достапна за нарачката

Ou Shi Mei Рака-насликани Маслото Детали Ставка Име на Нафта Сликарство Metarial Висок Квалитет на Платно И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина 1 Inch≈2.5 CM Превозот Бесплатен Превозот Рамка НЕ, Контактирајте со Нас Пакување Навива за да испратите ОЕМ Достапни PS : Ние сме добредојдени сте да ги прилагодите на било слика од вашата фотографија.
Опис На Производот
Ние сме производител на рака-насликани маслото на нафта сликарство село Шенжен,ние може да ви ветувам купи слики од нас се целосно рака-насликани на платно.
Ако имате било какви прашања , Петар секогаш тука за вас! уживајте во вашата шопинг!
Ако ви треба други големина, контактирајте ме!
Напомена : Ако сте заинтересирани во било која слика на веб-страницата,ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Директно контактирајте Петар Тел : +86 15712014627
Други можеби ви се допаѓа
Други можеби ви се допаѓа
Ние cn custoizerny del torrente, на yousee,со висок квалитет или средината на квалитетот на сите avalible,добредојдовте да контактирате со нас да разговараат за трговија на големо и OEM,се надеваме дека може да биде еден од добавувачот го избра за вас
нашите Маслото сите со рачно насликани од страна на познатиот уметник,ако сте заинтересирани во сите други слики ,ние може да се прилагоди за вас.
Примерок за нашата рака-насликани слики
Нашите Сликарство Материјал
Пакување & Испорака
Пакување : Во принцип ,ние ќе ги стави пластична фолија на сликите и да го покрие со текот на целата сликите со меур пак, конечно ,навива за да ја испратите.( Ние брод само платно ,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене)
Ние може да shippping Маслото Во 7 дена,а имаме и други фото како Маслото,ако можете, исто така, се заинтересирани само да ме контактирате.
Превозот : Кина Пост Воздух Mail За бесплатен превозот . други превозот начини, исто така, на располагање .
Нашите Услуги
100% Рака Насликани На Нафта Сликарство.
Персонализација на Сликите од вашата фотографија.
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Вашиот Маслото е рачно насликани ?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници.
2,Како што пакет вашиот Маслото?
A : Нормално, ние ќе се користи намали пластични да се завиткани на слики први и потоа пакетот сликарството во тетрапак. Ако имате спецификација за тоа како да пакет на сликата, можеме да направиме како вашето барање.
3,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство ?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.000 компјутери модерни слики месечно.
Повратни информации и Контакт со нас
1 .Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.
2 .Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.
Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и целосна ДРС 5 ѕвезди,ви Благодариме !!

Главните својства

Големина (Инчен):
24x36, 28x40
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Портрет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Уметност
Бренд Име:
Huang Уметност
Стил:
Дома декорација
ОЕМ:
Добредојде
прилагодена големина:
на располагање
Прилагодено За Пакување:
на располагање
materail:
Платно Акрилик Насликани
Маслото Стил:
Сите Рачно Изработени Маслени
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла

Избор на купувачот