KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35007 M26 227mm MLRS Ракета Фрлач Празнина Гравирање Лист Надградба на Комплет
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35007 M26 227mm MLRS Ракета Фрлач Празнина Гравирање Лист Надградба на Комплет

DEN 1727.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Ракета фрлач / ракетен фрлач
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот