TRF5736AMLB309 Нови и Оригинални 1000BASE-LX10,1XFC 1400422-0019 SU57AE Произведени за Ericsson од Opnext Класа 1 Ласерски Производ
Ново

TRF5736AMLB309 Нови и Оригинални 1000BASE-LX10,1XFC 1400422-0019 SU57AE Произведени за Ericsson од Opnext Класа 1 Ласерски Производ

DEN 904.80

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ?Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет. За повеќе информации или техничко прашање, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me услуга.

Главните својства

Бренд Име:
SMTE
Број На Модел На:
TRF5736AMLB309
Состојба:
Нов и Оригинален

Избор на купувачот