3D Цвет Ѕид Налепница Прекрасен Цвет Ѕид Decal DIY Украсување Флорални Вина Налепница Цветни Тапети F52
Ново

3D Цвет Ѕид Налепница Прекрасен Цвет Ѕид Decal DIY Украсување Флорални Вина Налепница Цветни Тапети F52

DEN 590.00
DEN 621.60

Во форма достапна за нарачката


боја :
Ве молиме да ни остави белешка за каква боја сакате за вашите налепница, или ние ќе го направат вашиот налепница во стандардната боја.
стандардната боја : црна
производ големина : Големина 1 : 50cm широк x 39cm висока (или 20"широк x 15"висок) Size 2 : 80см широк x 63cm висока (или 31"широк x 25"висок) Големина 3 : 120cm широк x 94cm висока (или 47"широк x 37"висок)
пакет листата :
-1 сет од цвет ѕид налепници
-јас nstruction
[објект слики]

Главните својства

боја:
Црна, Сина, металик златна, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, металик сребрена, Бела, Жолта, Кафена, вино црвено, Светло Сива боја, мастило-сина, Светло Зелена, Темно Сива, светло виолетова, Чоколадо, мастило-сина, златна жолта, портокалова
Големина:
50 x 39cm, 80 x 63cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
F52
Тема:
Растенијата
Материјал:
Винил
is_customized:
yes
боја:
црна, бела, златна, сина, жолта, црвена, зелена,
Материјал:
Винил
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Година:
2017
Тема:
цвеќиња ѕид налепница, цвет вина ѕид уметност decal
Употреба:
украсување цвет флорални вина ѕид уметност налепници
Карактеристично:
отстранлив, водоотпорни, лесно ѕид налепници
Соба:
дневна соба, спална соба, бебе соба соба, канцеларија

Избор на купувачот