KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA240 НИ Војска носорог автомобил IED сигнал jammers метал гравирани делови (2 групи)
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA240 НИ Војска носорог автомобил IED сигнал jammers метал гравирани делови (2 групи)

DEN 1499.04

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот