[RainLoong]c Пеперутка Хартиена Салфетка Со Цвет Настан & Партија Инсекти Ткиво Салфетка Снабдување Декорација 33cm*33cm 20pcs/пакет/многу
Ново

[RainLoong]c Пеперутка Хартиена Салфетка Со Цвет Настан & Партија Инсекти Ткиво Салфетка Снабдување Декорација 33cm*33cm 20pcs/пакет/многу

DEN 153.12

Во форма достапна за нарачката


Стил : Материјал : 100% Суровини и Дрво Целулоза ( Б iodegradable и Еколошки ) Плочка Siz e : 13"*13" (33cm*33cm) Folden големина : 6.5"*6.5" (16.5 cm*16.5 cm) Пакување : 1pack/opp вреќа, 1 пакет = 20 компјутери (2 слоеви/компјутери) Количина : 1 пакет/многу Тежина : околу 80g/пакување на Храна-одделение ,Вода-базирани Мастило, Животната средина Пријателски, Nontoxic. Хартија може да имаат малку збрчкана,ако умот,да не го купуваат. Може да имаат малку боја различни со различни компјутер,ако умот,да не го купуваат.

Главните својства

Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Салфетки & Салфетка Прстени
Број На Модел На:
UF-14
Повод:
Партија
is_customized:
Yes
Шема:
цвет,пеперутка
Бренд Име:
RainLoong
Големина:
13*13 (33cm*33cm)
Тип:
Декоративна Хартија
is_customized:
Yes

Избор на купувачот