Fapully Слив Тапа Миксер Палубата Планината Водопад Тапа Бања Суета Брод Ладна И Топла Тоне Вода Миксер Допрете Го
Ново

Fapully Слив Тапа Миксер Палубата Планината Водопад Тапа Бања Суета Брод Ладна И Топла Тоне Вода Миксер Допрете Го

DEN 3548.00
DEN 5913.12

Во форма достапна за нарачката


Еден Справи со Никел Бранеа Водопад Слив Тапа Потоне Миксер Допрете Елегантен Дизајн И Заврши На Производот Е Произведен Во Кина Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Еден се Справи со Крај : Никел Бранеа Проток : 1.8 GPM (6.81 L/min) Вентил Тип : Керамички Вентил Ладна и Топла Прекинувач : Да Димензии Spout Должина : 132mm Spout Висина : 130mm Материјал Тапа Тело Материјал : Месинг Рачка Материјал : Цинк-легури

Главните својства

Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број На Модел На:
114-11N
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Површински Третман:
никел бранеа
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Бренд Име:
Fapully
Тежина На Пакет:
is_customized:
Yes
Број на Рачки:
Една Рачка

Избор на купувачот