WOSTU 2018 Топла Продажба Вистински 925 Фунта Сребро Среќа Круг Прст Прстени За Жените Мода Накит за Подарок DXR041
Ново

WOSTU 2018 Топла Продажба Вистински 925 Фунта Сребро Среќа Круг Прст Прстени За Жените Мода Накит за Подарок DXR041

DEN 330.00
DEN 412.80

Во форма достапна за нарачката


Материјал : 925 Фунта Сребрен Прстен , Ако НЕ ,10 Пати Наплата ! Животната Средина : Олово,Никел Слободни Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок

Главните својства

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
WOSTU
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
DXR041
Обликотшема:
Круг
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Метали Тип:
925 Sterling silver
Површината Ширина:
-
Гаранција:
100% 925 Фунта Сребро,Ако не,Целосна Наплата!
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Подарок за:
Пријател Девојка Сопруга, Мајка, Или Си

Избор на купувачот