2017New Plaid Мажите Шамија Топло Зима Шамија Унисекс Мажите Ќебе Shawls Мека Кашмир Шамија Марами Голем Луксузен Бренд Пад на Превозот
Ново

2017New Plaid Мажите Шамија Топло Зима Шамија Унисекс Мажите Ќебе Shawls Мека Кашмир Шамија Марами Голем Луксузен Бренд Пад на

DEN 336.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
100% Сосема Нов
Материјал : Ова шамија е вистинска кашмир и волна handfeeling, тоа е мека и со врвен квалитет и убав
Шаблон Тип : Тип : Класичен марами се меша plaid
Големина : Години : 180 x 30cm70.86x11.81"(Lx W)
Тоа го прави одличен подарок за вашите пријатели или роднини, како божиќ подарок
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Пакет Содржина : 1pc x Шамија
Познатиот бренд дизајн и моден стил
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.
Предмети се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail или e Packet, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 30 дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 35 дена.
Ако ви треба добра итно, ве молиме контактирајте со нас да ги собереш suitalble transation.
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука .
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 работни дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Друга Политика :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ви благодариме за вашето внимание!
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Q & A :
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker; Т/T; western union.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван ЕМС која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : Ако јас би сакал да се одржи повеќе квантитет на вашите производи, да го продаде, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Главните својства

Тип На Објект:
Марами
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Свила,Кашмир,Viscose,Волна
Марами Тип:
Шамија
Бренд Име:
ЛЕСНО ЏЕК
Пол:
Мажи
Марами Должина:
>175cm
Број На Модел На:
Марами во машка марами луксузен бренд
Шаблон Тип:
Plaid
Материјал:
Кашмир,Волна,Свила,Viscose

Избор на купувачот