Стимулација на Силиконски 2 Монистра Електричен Шок Glans Прстен со Мало Plug Медицински Тематските Играчка Колекции Електро Шок Петел Прстен I9-193
Ново

Стимулација на Силиконски 2 Монистра Електричен Шок Glans Прстен со Мало Plug Медицински Тематските Играчка Колекции Електро

DEN 743.00
DEN 1456.80

Во форма достапна за нарачката

Прстен Големина : Прилагодлива Големина
Мало Plug Големина : 120mm,25g Материјал : Силикон Моќ : (не се вклучени) H1 2*AAA батерија H2 2*AAA батерија
H3 3*AAA батерија се Вклучени : - Домаќин машина+Жица+Glans Прстен Мало Приклучок
1.Превозот Однос 1 Ние би можеле да го испрати предметот до целиот свет од страна на Кина/HK Пост Воздух Mail,DHL/EMS, 2 Ние ќе пак објекти со мека меур за заштита на објекти од broking и купувачот е тајна. 3 Пред Превозот,објектите ќе се внимателно проверени . 2.Превозот Време 1 1-3 работни дена за цел потврди, 2 Општо Земено, 4~8 дена за DHL/UPS/ТНТ испорака. 6~12 дена за ЕМС испорака. 12-38 дена за HK/Кина пост воздух достава на пошта 20-49 дена за Продавачот превозот методи (без следење на информации). 3 се надеваме дека тоа ќе пристигне на време,но, бидејќи тоа е меѓународен испорака,превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. 3.Враќање&Refound Политика 1 Ако објектот brokes надолу (време на транспортот) или тоа не функционира, ние ќе испрати сте нов еден или рефундирање на пари. 4.По Продажба на Услуги 1) Ако не знаете како да се работи на уред,pls љубезно e-mail мене или оставете порака на цел систем за да ми каже во што е проблемот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши тоа. 5.Повратни информации 1 Угодно не ослободи 2~3 ѕвезди повратни информации.Ова не е добро да се решат проблемите. Ако имате било каков проблем,pls контактирајте со нас прво да се реши во мир и човечки начин. 2 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.За следна цел,ние ќе ви даде некои попусти. 6.Контакт 1 во Нашата канцеларија часа се 24hours 7 дена онлајн услуги 2 Ако никој не ти одговорам на интернет во време,ве молам, не грижете се.Ни остави порака од trademanager или e-mail на нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро. 7.Многу Важни Совети 1 Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 2 Pls кажете ни во што е најдобра цена за прогласување на вредноста на фактурата,така што ќе може да избегне да плаќаат висок данок. 3 Ако сте од Бразил,ве Молиме да ги доставите вашите CPF Број(Даночен Број) за нас.
1.Превозот 1.Брод во рок од 1-2 дена,Custom size цел може да ви треба 3-5 дена; 2.Safe пакет да се скрие производи,никој не ќе знае што е тоа. ние ќе се потрудиме да ги заштитите вашите тајни. 2.По Продажба на Услуги 1. Ако имате било какви прашања,ве молиме да ми кажете во што е проблемот. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши за прв пат,наплата тебе или ја на нова.
Ве молиме не го отвори спорот првиот! 2 Ако никој не ти одговорам онлајн на време,да ни Оставите порака,ние ќе ви одговори што е можно поскоро. 3.Повратни информации 1 Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас прво да се реши во мир и човечки начин,ние ќе наплата тебе или ја на нова. Ве молиме не го ослободи 2~3 ѕвезди повратни информации.тоа не е добро за да се решат проблемите. 2 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.За следна цел,ние ќе ви даде некои попусти или мали подароци.

Главните својства

Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Број На Модел На:
I9-1-193
Бренд Име:
LELEWO
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот