LUXUSTEEL Шик Стил Нерѓосувачки Челик Правоаголник Римски Број Со Круг Кристал Ѓердан Pendant За Жените Ѓердан Ѓердан Партија
Ново

LUXUSTEEL Шик Стил Нерѓосувачки Челик Правоаголник Римски Број Со Круг Кристал Ѓердан Pendant За Жените Ѓердан Ѓердан Партија

DEN 168.00
DEN 210.24

Во форма достапна за нарачката


Нашата Продавница Дома линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/517046
Продажба на Објект линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/sale-items/517046.html?spm=2114.12010608.0.0.6d96ee87 RYLDyc

Главните својства

Бренд Име:
LUXUSTEEL
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
ѓердан за жени
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
како Слика
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
како Слика

Избор на купувачот