PG810XL СТР 810 Пигмент мастило CL-811 Боја мастило рефил кит за CANON PIXMA MP276 MP287 MP486 MP496 MP497 CISS Инкџет кертриџ печатач
Ново

PG810XL СТР 810 Пигмент мастило CL-811 Боја мастило рефил кит за CANON PIXMA MP276 MP287 MP486 MP496 MP497 CISS Инкџет кертриџ

DEN 1016.00
DEN 1104.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
КПР-810-811
Бренд Име:
welcolor
боја:
Б.К C Y M
мастило за јачина на:
100ml/боја
Модел:
СТР-810 CL-811
Функција:
Б.К е пигмент мастило,C/M/Y Е Боја на мастило,како оригиналниот
Продажба На Точка 1:
Не plug печатач главата,специјализирани мастило како оригиналниот
Продажба На Точка 2:
Со сите алатки
тип на мастило:
На база на вода
Користење На Животот:
2 година
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на купувачот